Targi dziecięce KIDS’ TIME 2020

Data: 17 stycznia 2020

Międzynarodowa wystawa artykułów dla matki i dziecka Kids’ Time wkrótce otworzy swoje drzwi. To już jedenasta edycja targów, która w tym roku rozpocznie się 19 i potrwa do 21 lutego.

Ponad 20 000 metrów, 9 hal wystawowych, gdzie goście targów będą mogli zapoznać się z ofertą producentów i dystrybutorów artykułów dziecięcych. Targi odbywają się w formule B2B.

Uczestniczą w tarach najważniejsi producenci i dystrybutorzy towarów dla dzieci z 20 krajów, w tym Belgii, Finlandii, Hiszpanii, Portugalii, Rosji, USA, Wielkiej Brytanii, Włoch, Polski. To możliwość w jednym miejscu zapoznać się ze wszystkimi osiągnięciami w tej dziedzinie.

Firma Polesie po raz kolejny bierze udział w targach Kids’ Time. Na naszym stoisku o powierzchni 230 metrów kwadratowych można bedzie zobaszyć większość produkowanych przez nas artykulów, produkty na licencji, rownież nowości 2020.

Doświadczony zespół handlowców zapewni pomoc w dopasowaniu asortymentu do każdego punktu handlowego, pokaże zalety oraz cechy charakterystyczne naszych zabawek, również odpowie na pytania każdego odwiedzającego.

Zapraszamy, Hala A-47, Targi Kielce.